Magdalena Semenowicz-Woźniak

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Współpracuję z Towarzystwem Pomocy Młodzieży. Odbyłam praktykę kliniczną w Wojskowym Instytucie Medycznym. Moją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Ukończyłam roczne szkolenie Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal, roczny kurs pracy ze snami w oparciu o analizę jungowską oraz kurs diagnozy predyspozycji i talentów w oparciu o typy psychologiczne C.G.Junga (Gifts Compass Certified Advisor).

W mojej pracy chętnie korzystam z myśli psychoanalitycznej i koncepcji analizy jungowskiej.

Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy w biznesie w różnych rolach HRowych i projektowych. Do dziś prowadzę własną firmę WAYs, w ramach której pomagam organizacjom lepiej funkcjonować i wspieram pracowników w rozwoju zawodowym i osobistym.

Od 9 lat pracuję jako coach. Mam akredytację coachingową na poziomie PCC ICF (International Coach Federation). Jestem też Transformational Presence Certified Coach oraz Coachwise Certified Coach. Mam około 900h praktyki coachingowej. Jestem również wykładowcą na studiach MBA prowadzonych przez Uniwersytet SWPS w partnerstwie z IPI PAN oraz Woodbury School of Business UVU.

Mój własny głęboki rozwój zaczął się od doświadczenia coachingu, który wywarł ogromny wpływ na moje życie zawodowe i prywatne. W naturalny sposób byłam coraz bardziej zaciekawiona możliwościami głębokiej pracy ze sobą oraz odkrywaniem i poznawaniem siebie. Dzisiaj nadal z ciekawością testuję sama na sobie różne narzędzia i sposoby pracy.

W pracy z klientami tworzę atmosferę zaufania i otwartości. Tym co mnie wyróżnia jest pozytywne podejście i poczucie humoru.

Pracuję stacjonarnie w gabinecie w Inmento oraz w ramach sesji on-line.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Motto, które towarzyszy mojej pracy to: Twoje wizje staną się jasne tylko wtedy, gdy będziesz mógł spojrzeć w swoje serce. Kto patrzy na zewnątrz, marzy; kto patrzy do środka, budzi się.

--------------------------------------------------

Jeśli chcesz umówić do mnie wizytę, kliknij poniższy guzik, wybierz spotkanie online lub stacjonarnie i zaznacz na wyświetlonej liście u góry strony moje imię i nazwisko (Magdalena Semenowicz-Woźniak)

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie