Anna Getka

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Kształcę się zgodnie z wymaganiami europejskiego certyfikatu EATG oraz polskiego PTPG.

Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka polskiego, absolwentką Uniwersytetu w Siedlcach.

W pracy psychoterapeutycznej kieruję się przekonaniem, że każdy człowiek ma w sobie potencjał rozwojowy oraz możliwość zdrowego funkcjonowania w środowisku, o ile jest świadomy tego, co dzieje się w nim i wokół niego. Wspieram budowanie samoświadomości i rozpoznawanie rzeczywistych potrzeb, a także znalezienia źródeł problemów, nawet jeśli to bolesne. Zachęcam do zatrzymania się w „tu i teraz”, wsłuchania w siebie, uświadomienia prawdziwych doznań w emocjach, w ciele i myślach.

Inspiruję się egzystencjalną psychoterapią Irvina Yaloma, logoterapią Victora Frankla oraz terapią traumy Gabora Mate.

--------------------------------------------

Jeśli chcesz umówić do mnie wizytę, kliknij poniższy guzik, wybierz spotkanie stacjonarnie i zaznacz na wyświetlonej liście u góry strony moje imię i nazwisko (Anna Getka)

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie