Anna Konkel-Zając

Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz certyfikowanym doradcą zawodowym i coachem kariery. Pracuję pod stałą superwizją. Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i SWPS-u w Warszawie. W pracy psychoterapeutycznej wspieram w zrozumieniu i rozumieniu siebie, rozpoznawaniu i rozwiązywaniu problemów  emocjonalnych, poznawczych i behawioralnych, oraz rozwijaniu osobistego potencjału.

Jako doradca zawodowy i coach kariery pracuję z młodzieżą i dorosłymi zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej wspierając w rozwoju osobistym i poszukiwaniu siebie na drodze edukacyjno-zawodowej, ocenie potencjału, mocnych stron i predyspozycji zawodowych. Specjalizuję się głównie w pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi: uczniowie klas ósmych, uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci, absolwenci, młodzi ludzie, którzy już podjęli pierwszą pracę lub zamierzają. Pomagam w wyborze szkoły ponadpodstawowej, studiów i pracy.

-----------------------------------------------------------

Jeśli chcesz umówić do mnie wizytę, kliknij poniższy guzik, wybierz spotkanie stacjonarnie i zaznacz na wyświetlonej liście u góry strony moje imię i nazwisko (Anna Konkel-Zając)

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie