Łukasz Kwapisz

Oprócz pracy w ośrodku Inmento, jestem także członkiem zespołu psychoterapeutów w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, gdzie pracuję z pacjentami borykającymi się m.in. z atakami paniki, napadami lęku, depresją, syndromem DDA oraz zaburzeniami osobowości.
Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałem w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. Współpracowałem również z fundacją "Oczami Nieba".

Mam dotychczas ponad 1600 godzin kształcenia psychoterapeutycznego. Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, który jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt oraz Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (European Assocaction of Gestalt Therapy).
Stale rozwijam swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii i samorozwoju. 

Uważam, że w życiu człowieka ważne są trzy sfery: uczuciowa, umysłowa i cielesna. Do lepszego samopoczucia zbliża nas ich odkrycie, poznanie i akceptacja. W swojej pracy terapeutycznej dbam o empatyczną relację z klientem, ponieważ jestem przekonany, że jest ona ważnym czynnikiem wspierającym.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Stosuję się do zasad etycznych zawodu psychoterapeuty. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji oraz interwizji.

--------------------------------------------------

Jeśli chcesz umówić do mnie wizytę, kliknij poniższy guzik, wybierz spotkanie stacjonarnie i zaznacz na wyświetlonej liście u góry strony moje imię i nazwisko (Łukasz Kwapisz)

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie