Łukasz Kwapisz

Uważam, że w życiu człowieka ważne są trzy sfery: uczuciowa, umysłowa i cielesna. Do lepszego samopoczucia zbliża nas ich odkrycie, poznanie i akceptacja. W swojej pracy terapeutycznej dbam o empatyczną relację z klientem, ponieważ jestem przekonany, że jest ona ważnym czynnikiem wspierającym.

Mam dotychczas ponad 600 godzin kształcenia psychoterapeutycznego. Stale rozwijam swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii i samorozwoju. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałem w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie oraz wspierając podopiecznych fundacji „Oczami Nieba”.
Prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Stosuję się do zasad etycznych zawodu psychoterapeuty. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji oraz interwizji.
Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Mam 40 lat. Kształcę się zgodnie z wymaganiami europejskiego certyfikatu EATG oraz polskiego PTPG. 

--------------------------------------------------

Jeśli chcesz umówić do mnie wizytę, kliknij poniższy guzik, wybierz spotkanie stacjonarnie i zaznacz na wyświetlonej liście u góry strony moje imię i nazwisko (Łukasz Kwapisz)

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie