Monika Ziółkowska-Szyszka     

Jestem psychoterapeutką Gestalt oraz psychologiem i socjologiem.
Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapii w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym (akredytacja European Association for Gestalt Therapy).
 
Działanie terapii prowadzonej w nurcie humanistycznym jakim jest Gestalt, ma na celu, abyś poczuł siebie „tu i teraz”, z całym swoim bagażem doświadczeń, które sprawiły, jak teraz funkcjonujesz.
Ważne jest dla mnie, aby w relacji terapeutycznej, opartej na zaufaniu i akceptacji, zauważyć te doświadczenia, przyjrzeć się im, aby zobaczyć na ile determinują one bycie w teraźniejszości.
 
Pracuję terapeutycznie z osobami dorosłymi doświadczającymi stresu, zaburzeń emocjonalnych, stanów lękowych, depresyjnych, z osobami współuzależnionymi oraz z DDA.
 
Doświadczenie zawodowe psychoterapeutyczne zdobywałam prowadząc prywatną praktykę psychoterapeutyczną, a także podczas stażu w Stowarzyszeniu OPTA.
 
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

--------------------------------------------------

Jeśli chcesz umówić do mnie wizytę, kliknij poniższy guzik, wybierz spotkanie online lub stacjonarnie i zaznacz na wyświetlonej liście u góry strony moje imię i nazwisko (Monika Ziółkowska-Szyszka)

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie