Jakub Zając

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą w nurcie Gestalt, z wykształcenia socjologiem, z przekonań racjonalistą i empirykiem. Ukończyłem 4-letnie kształcenie, zakończone egzaminem zawodowym, w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiadam certyfikat European Assiociation for Gestalt Theraphy EAGT. Pracuję pod ciągła superwizją. Swoje doświadczenie zdobywałem na oddziale Kliniki Psychiatrii IPiN w Warszawie oraz w NZOZ Klinice Dialog w Warszawie. Jestem członkiem zespołu Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt, gdzie prowadzę zajęcia dla studentów Szkoły Psychoterapii.
Moja droga do zawodu terapeuty była kręta i długa, lecz postrzegam to dziś jako zasób, dzięki któremu mogę próbować patrzeć z różnych perspektyw. Wciąż zawodowo realizuję się także w swojej firmie Aware jako trener grupowy i konsultant w dziedzinie psychologii w organizacjach oraz współtworzę Akademię Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu PW.
Psychoterapii najpierw doświadczyłem przed laty na własnej skórze i było to na tyle istotne przeżycie, że poświęciłem mu swoje życie zawodowe. Jest w spotkaniu terapeutycznym rodzaj bliskości i autentyczności, szczególnie dla mnie ważny. Stworzyłem Ośrodek Inmento, by oferować wsparcie w jakie wierzę i jakiego doświadczałem –merytoryczne, akceptujące i skuteczne. Gdy myślę o psychoterapii od lat pierwszym skojarzeniem są słowa J. P. Sartra "Nie to jest ważne, co ze mną zrobiono, lecz to, co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono". Prywatnie kluczowe dla mnie kwestie to rodzina, książki, motocykle i góry.

Jeśli chcesz umówić do mnie wizytę, kliknij poniższy guzik, wybierz spotkanie online lub stacjonarnie i zaznacz na wyświetlonej liście u góry strony moje imię i nazwisko (Jakub Zając)

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie