Magdalena Abramczyk

Ukończyłam podyplomowo Praktyczną Psychologię Społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS) oraz Studium Coachingu, w tej samej szkole, prowadzone we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji. Jestem w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (akredytacja European Association for Gestalt Therapy). Na bieżąco biorę udział w szkoleniach pogłebiających moją wiedzę np. “Praca z Parami po zdradzie”/Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, dr Robert Fischer (Sexual Grounding Therapy) — “1+1=3 Doświadczanie trójkąta edypalnego” czy dr Russ Harris — “ACT w pracy z traumą, Praca z ciałem, umysłem i emocjami” (ACT - Acceptance & Comitmment Theraphy).

Jestem również psychoterapeutą w Towarzystwie Pomocy Młodzieży, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną oraz asystuję w grupie terapeutycznej dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jako psychoterapeuta, pracuję w nurcie Gestalt (humanistyczno-egzystencjalnym) moja uwaga przede wszystkim koncentruję się na doświadczaniu życia w teraźniejszości oraz człowieka jako całości (myśli, emocje, ciało). Kiedy jesteśmy zatopieni w myśleniu o przeszłości lub kiedy nasze myśli wybiegają ku przyszłości, zastanawiamy się, jak będzie, co się stanie -  nie zostaje nam przestrzeni na to, by przeżywać to, co dzieje się w naszym życiu teraz, przeżywamy dawny ból lub smutek zamiast w pełni doświadczać obecnej sytuacji. Potrzebujemy domknąć sprawy z przeszłości, lub lęki o przyszłość aby w pełni czerpać z obecnych przeżyć. W swojej pracy korzystam również, z doswiadczeń, które zdobyłam pracując na wysokich stanowiskach w instytucjach rynku finansowego.

Zapraszam osoby doświadczające uczucia pustki czy braku sensu, zagubione, nieradzące sobie z ich obecną sytuacją lub relacjami, niskim poczuciem własnej wartości, trudności w relacjach z  partnerem, w pracy, wypalenia zawodowego, obniżonego nastroju lub depresji, doświadczania lęku, żałoby czy straty. Pracuję również z parami nad poprawą ich relacji lub parami będącymi w kryzysie. Terapia Gestalt jest także idealna dla osób pragnących rozwijać się, odkrywać swoją tożsamość, swoje prawdziwe Ja.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Wierzymy, że warto walczyć o dobre życie